چند خبراز فعالیت هاکی استانهای سراسر کشور

چند خبراز فعالیت هاکی استانهای سراسر کشور

برگزاری اولین دوره استعدادیابی تخصصی هاکی در شهرستان گناباد

اولین دوره استعداد یابی تخصصی و گسترش همگانی ورزش هاکی در شهرستان گناباد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون به نقل از روابط عمومی هیات هاکی استان خراسان رضوی، این دوره با شرکت پرشور بیش از ۱۲۰ نوجوان ورزشکار دختر و پسر گنابادی علاقمند به هاکی در سنین مختلف و با حضور دکتر علی بختیاری مسئول محترم استعدادیابی و کمیته آموزش فدراسیون هاکی و دکتر مهدی عدالتی نسب ریاست هیات هاکی استان و مسئولین شهری گناباد در سالن دانشگاه علوم پزشکی این شهرستان شرکت کرده و مورد ارزیابی قرار گرفتند. در این کارگاه، محمدعلی امینی ریاست محترم اداره ورزش و جوانان شهرستان رسما فعالیت هیات هاکی این شهرستان را اعلام نمودند.

دکتر علی بختیاری برگزاری این دوره را چنین عنوان نمود که استعدادیابی در سه بخش آمادگی جسمانی، اندازه گیری های پیکرسنجی و آزمون های مهارتی انجام گرفت و در این بین از کسانی که امتیازات لازم این شاخص های را بدست اوردن برای حضور در تمرینات دعوت به عمل خواهد امد همچنین اظهار امیدواری کرد طی فرایند پرورش و نگه داری مستعدین، این افراد در زمانی حدود سه یا چهار سال بتوانند به اردوی تیم ملی کشور دعوت شوند.

در حاشیه این کارگاه دکتر عدالتی ضمن بازدید از زیرساخت های ورزشی شهرستان از موافقت مسئولین محترم شهرستان در ارتباط با اهدای زمینی مناسب جهت ساخت خانه هاکی با همکاری شهرداری گناباد خبر داد. در پایان دکتر عدالتی از زحمات دکتر بهرام قدیمی ریاست محترم فدراسیون- دکتر فرزاد فتاحی مدیر کل محترم ورزش و جوانان استان خراسان رضوی- دکتر علی بختیاری مسئول محترم استعداد یابی فدراسیون- محمدعلی امینی ریاست محترم اداره ورزش و جوانان گناباد- مسعود مهران پور ریاست هاکی گناباد و سعیده رمضانی نائب رئیس هیات و دیگر مسئولین هیات هاکی استان که در برگزاری این کارگاه همکاری های لازم را نمودند تقدیر و تشکر کرد.

در این برنامه الهه تیموری (نائب رئیس هیئت هاکی استان)، نرگس علیزاده (کمیته مربیان استان)،اقبال آذری (کمیته آموزش استان)، زهرا علیشاهی (کمیته ارزیاب استان) و دیگر اعضای هیئت هاکی استان حضور داشتند.

 

 

 

 

 

 

استعداد یابی هاکی در مدارس سطح مشهد مقدس و شهرستان های استان خراسان رضوی

استعداد یابی رشته مفرح و اصیل هاکی جهت گسترش همگانی و هرچه بیشتر هاکی در مدارس سطح مشهد مقدس و شهرستان های استان خراسان رضوی آغاز شد.

بنابراین گزارش، همچنین معرفی و استعدادیابی رشته هاکی در مدارس محمودیه و هنرستان تربیت بدنی المپیک شهرستان گناباد استان خراسان رضوی توسط مربی و نائب رئیس محترم هیات هاکی شهرستان گناباد سرکار خانم سعیده رمضانی آغاز گردیده است.

تاریخ انتشار : 1398/8/22 02:24 0 0