برگزاری دومین جلسه شورای برنامه ریزی و راهبردی تیم های ملی فدراسیون هاکی

برگزاری دومین جلسه شورای برنامه ریزی و راهبردی تیم های ملی فدراسیون هاکی

دومین جلسه شورای برنامه ریزی و راهبردی فدراسیون هاکی، با موضوعیت بررسی شرایط آماده سازی تیمهای ملی بانوان و آقایان به منظور حضور پرقدرت در مسابقات 2019 قهرمانی جام ملتهای آسیا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون در این نشست که باحضور مسوولان، مشاوران و اساتید علوم تربیت بدنی و ورزش و دست اندرکاران و مربیان تیمهای ملی در دفتر ریاست فدراسیون برگزار شد، سرمربیان تیمهای ملی بانوان و آقایان طی ارائه گزارشی ،با مثبت ارزیابی کردن وضعیت عمومی ورزشکاران حاضر در اردو ، نیازهای تیم را برشمردند ،که پس از صحبتهای ایشان و ارائه راهکارههای اصولی و عملی از سوی حاضران مقرر شد در زمان باقی مانده تا مسابقات ۲۰۱۹ داخل سالن آسیا که طی روزهای ۲۲ الی ۳۰ تیرماه ۱۳۹۸ در شهر «چون بوری تایلند» برگزار می شود ، اساتید امر روانشناسی ، بدنسازی ، تغذیه و ... با حضور در اردوهای پیش رو و کمک به کادر فنی در آمادگی بهتر روحی و جسمانی ورزشکاران تلاش نمایند. همچنین از سوی شورا ،یکی از کارشناسان برجسته تعیین شد تا دیگر نیازهای هر دو تیم ملی بانوان و آقایان را بررسی و در رفع آن اقدام نماید.

در این جلسه دکترمحمدعلی اصلانخانی. دکتر بهمن تاروردی زاده. دکتر فضل اله فتح الهی و دکتر شهلا حجت همگی از اساتید تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه. استاد ابوالحسن قدیمی نماینده فدراسیون در امور تیمهای ملی. محمد مشهدی آقایی مشاور فرهنگی فدراسیون. امیراقبال شفیع و الی لا عطار سرپرستان نواب رئیسی فدراسیون. حسن اباذری سرپرست دبیری فدراسیون. ابوالفضل یوسفی و نیلوفر عبدی سرمربیان تیم ملی بزرگسالان. محمدعلی ملک احمدی سرمربی تیم ملی امید. سیامک موسوی سرمربی تیم ملی نوجوانان و دکتر علی بختیاری مسئول کمیته آموزش و استعدادیابی فدراسیون حضور داشتند.

تاریخ انتشار : 1398/2/21 11:41 0 0